KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Birinci öncelikli konumuz her zaman üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak olacaktır. Bu nedenle, üyelerimize, kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemler yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin sahip olduğu bu haklar aşağıda sıralanmıştır:

  1. Başta e-posta adresiniz olmak üzere, bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, reklam, tanıtım, pazarlama amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerinde yer alan mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak mail listelerinden kendinizi çıkarabilirsiniz.
  2. Bize verdiğiniz üyelik ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında, diğer üye ya da üyelere, firma ya da firmalara açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilir. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir veya sadece e-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamen iptal etmek istemeniz durumunda lütfen kullanıcı adınız ve e-posta adresi bilgilerinizi üyelik sil konu başlığı ile info@anatolianiooc.com adresine gönderiniz. Üyeliğiniz sistemden aynı gün içinde silinecektir.
  3. Üyelik formunu doldururken, sizden istenilen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediğinizi kendi inisiyatifinizle bize bildirebilirsiniz. Bize bildirmeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu alanlar  işareti ile belirtilmiştir.
  4. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilir veya silebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu nedenle kullanıcı adınızı ve şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız.
  5. Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz veya üçüncü parti sistemler tarafından kayıt altına alınmamaktadır. Güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamıza yönlendirilmektesiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır