• Türkçe
  • English
  • Español
  • Italiano

9. YÜKÜMLÜLÜKLER

ANATOLIAN IOOC ödül alan zeytinyağlarının bağımsız bir laboratuvarda analiz yaptırma hakkına sahiptir. Ödül alan zeytinyağları ile aynı marka ve isimde piyasada ticari olarak satışı yapılan ürünlerin kıyaslanması ve analitik kontrolünün yapılması ve belgelendirme hakkına sahiptir.

Yarışmaya gönderilen numuneler iade edilemez, numuneler yarışma sonuçlarının açıklanmasından sonra 60 gün Anatolian IOOC deposunda saklanacaktır, daha sonrasında numuneler yarışma komitesi tarafından, analizleri yapıldıktan sonra uygun görülen bir kuruma bağış yapılacaktır.

Katılımcılar kayıt formuna yazılmış bilgilerden sorumludur yarışma esnasında kayıt formu bilgileri dikkate alınacaktır, farklı sonuç çıkması halinde itiraz kabul edilmeyecektir.

Yarışma komitesi yarışmayı pandemi, doğal afet, vb. durumlarda iptal etme hakkına sahiptir. Yarışmanın iptal olması durumunda tüm katılımcıların yatırmış oldukları ücretler vergiler ve nakliye hariç yarışma kayıt bedeli katılımcılara iade edilecektir, ancak gönderilen numuneler iade edilmeyecektir. Yarışmanın iptal olması durumunda yarışma numuneleri yarışma komitesi tarafından imha edilecektir.

AnatolIan Iooc

Partners